قوانین استفاده از محصولات ویژه خریداران

هرگونه استفاده و خرید محصولات یاس کد تابع پذیرش قوانین زیر می باشد:

1- خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند

2- تمامی محصولات یاس کد انحصاری می باشد و استفاده از محصولات یاس کد تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و استفاده بیش از یک دامنه نیازمند اجازه رسمی از تیم طراحی و مدیریت وبسایت یاس کد است

3- تغییر در محصولات و فروش آن ها به هر نحو غیرمجاز میباشد و برابر قوانین جرائم رایانه ای با سوء استفاده کننده ها برخورد میشود

4- استفاده از تصاویر محصولات (کاور ، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات)، متن توضیحات، عناوین، پیش نمایش محصولات غیر از وب سایت یاس کد و راستچین به آدرس های www.Yascode.ir و www.Rtl-theme.com غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

5- مدت پشتیبانی پیش‌فرض محصولات خریداری شده، 6 ماه می‌باشد و بعد از اتمام این زمان در صورت امکان ارائه خدمات پشتیبانی به محصول توسط یاس کد، خریدار باید هزینه اضافه جهت تمدید زمان پشتیبانی را واریز نماید.

6- یاس کد تعهدی در مورد امنیت و بدون باگ بودن محصولات ندارد و خریدار موظف است قبل از راه اندازی وب سایت از این مورد اطمینان حاصل نماید.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده 740 قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده 745 قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

  • استفاده یا خرید محصولات وب سایت یاس کد به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.
  • توجه داشته باشید که احتمال تغییر در قوانین بسته به شرایط در طول زمان وجود دارد، خریداران موظف به چک کردن این صفحه در بازه های زمانی 3 ماهه هستند.
آخرین بروزرسانی : 21 اردیبهشت 1399