یاس کد، طعم شیرین حرفه ای بودن

یاس کد، تیم طراحی و توسعه وبسایت و قالب و افزونه های وردپرسی بصورت تخصصی و ماهرانه و بصورت 99% اختصاصی سعی کرده که سطح کیفی کار، گرافیک، کاربرپسند بودن را به شکلی پیاده کند که رضایت 99.99 درصدی مشتریان عزیز را جلب نماید. این تیم همواره تلاش کرده است سطح کیفی خدمات خود را با استاندارد های روز جهان منطبق نماید و با ارائه ی طراحی های مدرن و ساختارشکن تجربه ای جدید را رقم بزند !

چشم انداز و اهداف یاس کد

ما معتقد بودیم و هستیم که موفقیت زمانی اتفاق می افتد که رضایت مشتری در اولویت کار قرار گیرد. برای تیم ما اهمیت دارد که مشتریان و کاربران شما چه چیزی میبینند و چه خدماتی دریافت میکنند و چگونه میتوانند ارتباط بهتری با وبسایت کاری شما برقرار کنند، در واقع ما به کاربران به چشم یک کاربر واقعی نگاه میکنیم تا به چشم یک رباط و این برای ما بسیار حائز اهمیت است !

about-us

در دنیای امروز که جمعیت کاربران اینترنت و موبایل کشور بالغ بر ۴۰ میلیون نفر است، بقای هر کسب و کار بدون حضور در فضای مجازی و اینترنت تقریبا غیر ممکن است تیم طراحی و توسعه یاس کد به شما کمک می کند کسب و کار شما در این فضا و مارکت بی نظیر حضور داشته باشد و ایده های خود را عملی کنید.

تاریخچه یاس کد

یاس کد کار خود را از سال 94 با نام نوین دیزاین شروع کرد و به مرور تخصصی و تبهر این تیم بیشتر شد و از سال 97 کار طراحی و گرافیک وبسایت هارا کلید زد و همینک تمامی کارهای طراحی و توسعه تا اجرا را بصورت 0 تا 100 ارائه میدهد که نمونه کارهای یاس کد را میتوانید در صفحه نمونه کارها ملاحظه بفرمایید